Hakkımızda

Hakkımızda


Uzun Yıllar Ülkemizin Eğitim Ve Öğretim Alanının Çok Farklı Sahalarında Faaliyet Gösteren Ayan Ailesi, Bu Defada Yüksek Öğrenimlerini Tamamlayıp Hayata Atılmak İçin Çaba Gösteren Bizim Gençlerimize Ve Onların Arkasında Tüm Fedakarlıklarıyla Destek Olan Anne Baba Ve Ailelerine Yardımcı Olmak Amacıyla 2017 Yılından Başlayan Süreçte Yurt İşletmeciliğine Başlama Kararı Almıştır.

Aldığı Bu Karar Çerçevesinde Ankara’da Altındağ İlçesi Aydınlıkevler Mahallesi Firuze Sokak No:34 Adresinde Taze Heyecan İçinde Gayretlerini Ortaya Koyarak Restorasyonunu Tamamladığı Binasında Faaliyete Geçmiştir.

Milli Örf Ve Ananelerimizi Çağdaş Medeniyet İle Kaynaştırarak 21.Yüzyılda Yepyeni Bir Dünya Konseptinde Bende Varım Diyen Ülkemizin, Bu Topyekün Çabasına Destek Olacak Kendinden Öncekilerin Taşıdığı Bayrağı Devir Alarak Daha İlerilere Taşıma Gayretindeki Yetişen Her Yeni Nesile Çorbada Tuzumuz Olsun Amacıyla Yardımcı Olmak En Önemli Hedefimizdir. Yurdumuzun Her Bir Köşesinden Ana Baba Ocağından Çıkıp Ankara’ya Gelen Çocuklarımızın Hiç Olmazsa Bir Kısmına Kucak Açıp, Merhaba Hoş Geldiniz Diyoruz..


Ayan Ailesi


Detaylı Bilgi >

Vizyon


Özel Aydınlıkevler Ayan Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu sürekli gelişen kaliteli hizmet anlayışı ve özverili çalışan personelin katılımıyla barınma hizmetinde farklı bir model olmaktır.

Misyon


Özel Aydınlıkevler Ayan Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu eğitimde yüksek standartları hedefleyen, ahlaklı ve erdemli gençlerimizin temel ihtiyaç ve hakları olan nitelikli ve hijyenik yaşam koşullarını sağlayarak öğrencilerimize kaliteli barınma hizmeti sunmaktır. Atatürk ilkelerine ve laik anlayışına bağlılığımızın simgesi olarak kurduğumuz yurdumuz, deneyimli ve profesyonel yönetim kadrosuyla öğrencilerimizin ve velilerimizin hizmetindedir..